تجهیزات نظافتی

برخی از مهم ترین تجهیزات نظافتی صنعتی که مشاغل به آن نیاز دارند

شاید تاکنون نامی از تجهیزات جاروبرقی صنعتی ، اسکرابر یا تجهیزات نظافتی صنعتی شنیده‌اید؛ ممکن است بارها و بارها دستگاه های تمیز کننده کف کارخانه‌ها یا شرکت های اداری و تجاری را از نزدیک دیده اید. این تجهیزات در حقیقت به عنوان ملزومات تمیزکاری برای شرکت ها و مشاغل شناخته می شوند.

اهمیت استفاده از تجهیزات نظافتی صنعتی برای مشاغل به اندازه‌ای است که خرید یک یا دو دستگاه مهم که بتواند تمیزکاری کف و سایر نیازهای نظافتی را بر طرف کند، یک ضرورت محسوب می‌شود. بر همین اساس، آن دسته از کسب و کارهایی که به تازگی فعالیت اقتصادی خود را آغاز کرده‌اند باید خرید تجهیزات نظافتی صنعتی نظیر دست خشک کن ، اسکرابر یا جاروبرقی صنعتی را در برنامه خود قرار دهند.

خدمات فروش تجهیزات نظافتی صنعتی

در حال حاضر شرکت های زیادی وجود دارند که انواع مدل های مختلف از تجهیزات نظافتی صنعتی را برای مشاغل ارائه می دهند. در این میان، مهم‌ترین نکته در استفاده از این تجهیزات این است که کدام یک از دستگاه ها برای نظافت چه قسمت هایی مناسب ترند؟

به عبارت ساده تر نکات مهم در خرید و انتخاب تجهیزات نظافتی برای مشاغل باید تعریف شده باشند.  اجازه دهید این جمله را با ذکر یک مثال توضیح دهیم:

  • در خرید تجهیزات نظافتی نظیر جاروبرقی صنعتی نیاز مشاغل و محدوده ای که قرار است با این تجهیزات تمیز شوند باید قبل از خرید دستگاه مشخص شده باشد.
  • خرید تجهیزات نظافتی نظیر انواع اسکرابر به نوع محلول های شوینده و مواد تمیز کننده باید تعیین شده باشد. از طرفی دیگر، اپراتور که قرار است با دستگاه اسکرابر، عملیات تمیزکاری و نظافت را انجام دهد باید دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته باشد.
  • داشتن تجربه، مهارت و آشنایی با انواع تجهیزات نظافتی صنعتی در استفاده از آنها نقش مهمی دارد.
  • برخی از تجهیزات نظافتی برای مشاغل در نگاه اول، کم اهمیت هستند اما وجود آنها برای مراکز اداری یا سازمان ها اهمیت دارد؛ دستگاه واکس زن برقی ، نمونه‌ای از این تجهیزات است.


بازاریابی فروش
 تجهیزات نظافتی صنعتی

همانطور که در قسمت قبلی ذکر شد، تجهیزات جارو برقی صنعتی، اسکرابر یا واکس زن برقی جزو تجهیزات نظافتی صنعتی به شمار می‌روند که هر کسب و کاری باید  نسبت به خرید آنها برنامه‌ریزی کند.
راهکارهایی که منجر به جذب مشتریان بیشتر برای خرید این تجهیزات می شوند به نوعی با استراتژی های بازاریابی تجهیزات صنعتی مرتبط می باشند. تبلیغات صنعتی در فضای مرتبط، ساده ترین راه برای افزایش فروش اسکرابر یا واکس زن برقی است. کیفیت محصولات به تنهایی، نقش مهمی را در تبلیغات محصولات یک شرکت ایفا می کند.

خوشبختانه شرکت صنعتی MTCO با به کارگیری استراتژی های نوین برای فروش تجهیزات نظافتی صنعتی و با آگاهی بر نیاز مشاغل به خرید این تجهیزات، محصولات با کیفیت و کارآمد را تولید و به بازار عرضه کرده است. در ادامه با مزایای خرید انواع تجهیزات نظافتی و تمیز کاری برای مشاغل آشنا خواهیم شد.

مزایای خرید جاروبرقی صنعتی و اسکرابر

جاروبرقی صنعتی و دستگاه اسکرابر، دو نمونه از مهمترین تجهیزات نظافتی هستند که از طریق آن نظافت و تمیزکاری کف ساختمان های اداری، کارخانه ها و سازمان ها به راحت یامکان پذیر است. این تجهیزات در ابعاد مختلف و با مشخصات فنی متفاوت در بازار وجود دارند. تمیزکاری کف فروشگاه های زنجیره ای کالا به طوری که هیچ اختلالی در خرید مشتریان ایجاد نشود، مهمترین مزایای جاروبرقی صنعتی و اسکرابر هستند. همچنین انواع این تجهیزات برای کارخانه ها با کارایی بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای خرید دست خشک کن

کمتر مشاغلی را می توان جستجو کرد که مکان کسب و کار خود را به تجهیزات نظافتی صنعتی مجهز کرده باشند اما از دستگاه دست خشک کن استفاده نکرده باشد. این تجهیزات عبارت است از یک دستگاه با مدل ها و مشخصات فنی مختلف که دارای سنسورهای پیشرفته بوده و برای خشک کردن دست افراد به کار می رود. تجهیزات دست خشک کن، پیشرفته ترین سیستم های نظافتی بدون نیاز به لمس فیزیکی کلید دستگاه و با هدف ارتقای سطح بهداشت در سرویس‌های بهداشتی، استخرها و غیره می باشد.

مزایای خرید واکس زن برقی

خرید واکس زن برقی به ویژه برای مراکز تفریحی، تجاری، اداره ها، سازمان ها و کارخانه های تولیدی مناسب است. به این ترتیب، افرادی که در مراکز خرید یا مراکز تفریحی در رفت و آمد هستند با این دستگاه می توانند کفش های خود را تمیز کنند. از طرف دیگر تمام کارگران و کارمندان کارخانه ها و اداره ها نیز می‌توانند از دستگاهی که در کنار سالن قرار گرفته است برای تمیز کردن کفش های خود استفاده کنند.

برای دریافت قیمت دستگاه های فوق و اطلاع از شرایط خرید یا قیمت های روز بازار با مجموعه MTCO در تماس باشید. سایر محصولات این شرکت را در سایت mtcoclean.com مطالعه کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *