جاروبرقی همراه

هواپیما از بهترین وسایل حمل و نقل کالا و جابجایی مسافر می باشد که در یک مدت زمان کم ، افراد یا کالا ها را از جایی به جایی دیگر می برد. مسافران در حین سفر بخصوص سفر های طولانی مدت سطح داخل هواپیما ، راهرو ها و صندلی ها را آلوده و کثیف می نمایند. در نتیجه نیاز است تا خدمه بعد از هر پرواز ، بخش های داخلی هواپیما را تمیز کنند. با توجه به محدودیت های عبوری و شرایط تامین منبع تغذیه دستگاه ، امکان استفاده از جارو برقی های معمول برای این کار وجود ندارد. در این مقاله به طور مفصل به این محدودیت ها و مدل های خاص جاروبرقی جهت نظافت هواپیما پرداخته می شود.

اهمیت نظافت هواپیما

نظافت هواپیما مانند نظافت هر محیط دیگری دارای اهمیت است. بسته بودن محیط موجب می شود تا جمع آوری زباله ها ، اهمیت ویژه تری پیدا کند. همچنین با توجه به تماس مسافرین با صندلی ها و دسته ها ، تمیز بودن آن ها از نظر بهداشتی مورد توجه است. طولانی بودن سفر موجب می شود تا شرکت ها توجه ویژه ای به نظافت هواپیما داشته باشند و از انتقال بیماری ها جلوگیری شود. هواپیمایی که دارای محیط تمیز و بهداشتی باشد ، نظر مسافرین را جلب نموده و موجب می شود، مسافران در سفر های بعدی به آن شرکت هواپیمایی اعتماد کنند.

محدودیت های جاروبرقی های معمول برای نظافت داخل هواپیما

برای نظافت آلودگی های ریز داخل هواپیما استفاده از جاروبرقی ضرورت دارد. جاروبرقی های معمول که برای نظافت محیط های صنعتی و تجاری استفاده می شوند ، به دلایل مختلفی در داخل هواپیما قابل استفاده نیستند که به بررسی آن ها می پردازیم.

محدودیت فضا

نحوه چینش صندلی های هواپیما به گونه ای است که عبور جارو برقی از بین راهرو صندلی ها امکان پذیر نمی باشد. همچنین دسترسی مناسبی به بخش هایی چون زیر صندلی های وسط هواپیما وجود ندارد. همچنین با توجه به کابلی بودن اغلب جاروبرقی ها ، عبور کابل از برخی راهرو ها به سختی انجام می شود. بنابراین جاروبرقی های معمول برای نظافت داخل این وسایل مناسب نیستند.

محدودیت منبع تغذیه

مشکل اساسی جهت استفاده از جارو برقی های معمول در هواپیما ، عدم تناسب ولتاژ و فرکانس دستگاه با برق داخل کابین می باشد. سیستم الکترونیک هواپیما از ژنراتور با ولتاژ ۱۱۰ ولت و فرکانس ۴۰۰ هرتز بهره می برد و در نتیجه یک جارو برقی خانگی یا صنعتی نمی تواند در این محیط ها استفاده شود. بنابراین ضرورت دارد تا دستگاه هایی با فرکانس و ولتاژ متناسب با شرایط برق هواپیما برای نظافت آن طراحی شوند.

جارو برقی مخصوص نظافت داخل هواپیما

همانطور که ذکر شد، دو محدودیت اصلی برای بکارگیری جاروبرقی صنعتی ، تجاری یا خانگی در هواپیما وجود دارد. . بنابراین شرکت ام تی کو جاروبرقی کوله ای مخصوص هواپیما که دارای برق ۱۱۵ ولت و فرکانس ۴۰۰ هرتز را تولید کرده است تا به راحتی بتوان عملیات نظافت را انجام داد .

 

 

قیمت جاروبرقی های صنعتی

تعیین قیمت جاروبرقی های صنعتی بسته به المان های مختلف جارو برقی متفاوت میباشد و قیمت گذاری جاروبرقی های صنعتی نسبت به جارو برقی های معمولی و ساده  کمی متفاوت است. در جارو برقی های صنعتی پارامتر های زیادی مانند تعداد موتور های استفاده شده، حجم مخزن جارو برقی، نوع موتورجارو برقی، جنس بدنه جارو برقی و … در قیمت جارو برقی صنعتی تاثیر گذار میباشد. شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر، همکاران ما در بخش فروش آماده راهنمایی و مشاوره به شما عزیزان میباشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *