درباره ما:

گروه صنعتی ام تی کو تولیدکننده تجهیزات نظافت صنعتی است. ما ابتدا کار خود را در سال 1365 با برند سپاهان‌جارو و تولید جارو برقی‌های خانگی آغاز کردیم.
در سال 1384 به منظور تکمیل سبد محصولات، اقدام به تولید جاروبرقی‌های مرکزی و صنعتی کردیم که استقبال و رضایت حداکثری همراهان‌مان موجب شد که راه‌اندازی خط تولید تخصصی تجهیزات نظافت صنعتی هم در دستور کار قرار گیرد.
این واحد تولیدی مجزا در سال 1392 با تولید انواع دستگاه‌های نظافت صنعتی، با برند ام تی کو (MTCO) به بهره‌برداری رسید.  این خط تولید با بخش‌های نیازسنجی، طراحی، تولید و تست آغاز شده و با تحقیق و توسعه، بازاریابی، CRM و خدمات پس از فروش، ادامه پیدا می‌کند.
تولید انواع اسکرابر، جاروبرقی‌های صنعتی، دست‌خشک‌کن، واکس‌زن‌برقی کفش، کارواش صنعتی و انواع تجهیزات شستشو در کنار تجهیزات رفاهی بهداشتی، محصولاتی هستند که در کنار هم موجب تکمیل سبد محصولات ام‌تی‌کو شده‌اند.
ما در گروه صنعتی ام تی کو ضمن تعهد به تولید محصولی باکیفیت، اهداف نظافتی شما را در نظر گرفته و محصولی متناسب با نیازتان تولید می‌کنیم. همچنین با تحقیق بر روی بازارهای مختلف و ارائه خدمات پس از فروش در کمترین زمان ممکن توانسته‌ایم به مشتریان خود آرامش خیال هدیه داده و همواره شاهد لبخند رضایت‌شان باشیم.

ما در کنار شما هستیم تا نظافتی متفاوت و سریع‌تر را تجربه کنید.