مدت زمان کالا ها و خدمات پس از فروش ام تی کو چقدر می باشد؟

ام تی کو برای کالاهای خود یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

چگونه با واحد خدمات پس از فروش ارتباط برقرار کنیم؟

از قسمت “تماس با ما ” می توانید با تماس به دفتر مرکزی از هر کجای ایران با واحد خدمات پس از فروش ارتباط برقرار نمایید و کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به درخواست مشتریان رسیدگی می کنند.

راه اندازی دستگاه

دستگاه هایی مانند اسکرابر و دستگاه هایی که نیاز به آموزش و راه اندازی داشته باشد توسط کارشناسان ما انجام می گیرد.

چه مواردی شامل گارانتی محسوب نمی شود؟

قطعات مصرفی، خسارات ناشی از شگستگی و سوختگی، نوسانات برق، آب خوردگی، استفاده نا صحیح از دستگاه، تعمیر ناصحیح که توسط غیر مسئول غیر از کمپانی تولید کننده.

فعالسازی گارانتی دستگاه

برای فعالسازی گارانتی دستگاه کد 16 رقمی روی دستگاه را به شماره 09136000609 دستگاه پیامک کنید.

اسکرابر چیست؟

اسکرابر یک ماشین که دارای مخازن مجزای آب تمیز و کثیف، سیستم برس زنی و سیستم مکش می باشد. این اجزا به طور هماهنگ با یکدیگر عمل نموده که سطوح کف را به خوبی شستشو داده و خشک می کنند.

دسته بندی اسکرابر

دو نوع اسکرابر داریم : 1- اسکرابر سرنشین دار (اسکرابر سرنشین دار فقط به صورت باتری دار تولید می گردد ) 2- اسکرابر دستی (اسکرابر دستی در دو مدل باتری دار و برقی تولید می شود)

اسکرابر برای چه سطوحی مناسب می باشد؟

این وسیله انواع سطوح سخت همانند سطوح سنگی، سرامیکی، سیمانی، اپوکسی و … را با کیفیت مطلوب شستشو می دهد و سبب حفظ کیفیت این سطوح می گردد.

آیا دستگاه اسکرابر از سهولت کاربری برخوردار است؟

دستگاه کف شوی دارای سهولت کاربری می باشد به گونه ای که طی یک آموزش ساده همه کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود.

جاروبرقی ام تی کو

این شرکت فعالیت خود را در ابتدا با تولید جارو برقی خانگی با برند سپاهان جارو که یکی از بهترین جاروهای موجود در سطح بازار داخلی می باشد آغاز کرده اما از سال 1384 اقدام به طراحی تولید جاروبرقی های صنعتی نموده اند.

جاروبرقی صنعتی چیست؟

جاروبرقی صنعتی همان گونه که از نامش مشخص است در محیط های صنعتی کاربرد دارد . این جارو ها دارای مدل هایی نظیر : خاک و آب و خاک ، ویبراتور دار ، مرکزی ، سه فاز ، دائم به کار تولید می گردد که مشتری بر اساس نیاز و محیط و مساحت مورد استفاده می تواند آن را خریداری کند.

با جاروبرقی آب و خاک چه موادی می‌توان مکش کرد؟

در مکنده های صنعتی دهانه مکش پایین تر از فیلتر قرار گرفته از همین رو امکان مکش هم زمان مایعات و جامدات فراهم می شود.

انواع فیلترهای نصب شده بر روی مکنده های صنعتی کدامند؟

فیلتر اصلی مکنده هاتی صنعتی در کلاس های L و M با سطح مقطع بالا ساخته شده اند و فیلتر کلاس H نیز به عنوان فیلتر ایمنی نصب می شود. هم چنین فیلتر آنتی استاتیک و فیلتر عایق حرارت برای استفاده در شرایط خاص موجود هستند.

آیا امکان استفاده از جاروبرقی صنعتی به عنوان جارومرکزی وجود دارد؟

جاروبرقی های صنعتی قدرت بسیار زیادی دارند که امکان نصب و راه اندازی آن ها به عنوان جاروبرقی مرکزی وجود دارد. با استفاده از سیستم مکنده مرکزی ذرات آلاینده از نقطه تولید آلودگی مکش می شوند.

جارو برقی صنعتی دائم کار چگونه عمل می کند؟

مکنده های دائم کار دارای موتور توربینی بوده از همین رو میزان استهلاک آن ها نزدیک به صفر بوده و در نتیجه می توان آن ها را به صورت پیوسته و طولانی مدت به کار گرفت.

واکس زن برقی کفش

دستگاه واکس زن برقی اتوماتیک محصولی از کمپانی mtco  دارای دو برس گردان و یک موتور و یک مخزن واکس می باشد.طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد این محصول جایگاه خاصی در میان محصولات کمپانی های دیگر دارد. علاوه بر طراحی زیبای این محصول قابلیت خواص آن در استفاده آسان تر از این محصول است که نکته آن در دستگیره بالای شاسی است که به کاربر  اجازه میدهد به عنوان تکیه گاه از آن استفاده نماید و تعادل خود را حفظ کند.

توضیحاتی در مورد واکس ام تی کو

واکس کفش شرکت ام تی کو پایه آبی دارد که علاوه بر ایجاد یک فیلم نازک و غیرقابل جذب بر روی چرم و خاصیت نرم کنندگی مناسب باعث شده تا هیچ گونه گرد و خاکی را به خود جذب نکرده و در مدت زمان طولانی کفش شما را تمیز و درخشان نشان دهد.